KONST / Litografier / Färglitografi 12455505
*
nr 1245 5505
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2019
kl 19:56:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/3 19:10:26
1
400 kr
28/3 10:57:54
2
450 kr
28/3 14:17:13
3
500 kr
1/4 16:59:42
4
700 kr
1/4 19:45:29
5
800 kr
1/4 19:51:34
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Ingrid Roth
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
nr 1245 5505
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 203/250. Motivet: 29x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/3 19:10:26 | 1 | 400 kr |
28/3 10:57:54 | 2 | 450 kr |
28/3 14:17:13 | 3 | 500 kr |
1/4 16:59:42 | 4 | 700 kr |
1/4 19:45:29 | 5 | 800 kr |
1/4 19:51:34 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik ingrid roth litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49